1. HABERLER

  2. SİYASET
  3. Metiner’den Başkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun ziyareti
Metiner’den Başkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun ziyareti

Metiner’den Başkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun ziyareti

Demokrasi ve Birlik Derneği (DEMBİR-DER) Genel Başkanı Mehmet Metiner, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Osman Çetinkaya ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu..

A+A-

 

AK Parti Kahta İlçe teşkilatında partilere hitap eden DEMBİR-DER Genel Başkanı Mehmet Metiner, yaklaşan belediye seçimleri ile ilgili konuştu. Kahta’nın, AK Parti’nin kalesi olduğuna dikkat çeken Genel Başkan Mehmet Metiner, 2024 yerel seçimlerini güçlü bir şekilde alacaklarını söyledi. 

Kahta’da AK Parti’nin Bayrağını Göndere Çekeceğiz
 
Metiner, “Belediye seçimlerini çok güçlü bir şekilde kazanacağız. Bu emaneti devralacağız. İçinizden ve milletimizin sevdiği, partimizin de kabul göreceği bir adayı belirleyeceğiz. Bu aday kim olursa olsun arkasında saf tutacağız. Tekrar AK Parti’nin bayrağını göndere çekeceğiz. Bu şekilde Kahta’ya yakışmıyor. 
 
Kimse Bu Milletin Efendisi Değildir
 
Hala kendilerini bu milletin efendisi olarak görenlerin, Kahta’yı yönetmelerine izin vereceksiniz yazıklar olsun. Kimse bu milletin efendisi değildir. Biz bu milletin hizmetkârıyız. Kimse babasından, ailesinden ya da aşiretinden dolayı değerli, değersiz değildir. AK Parti böyle bir partidir. Böyle bir harekettir. Bu anlamda, Kahta ilçe teşkilatın bu yeni yönetimini çok güçlü gördüm. Yönetimdeki bütün isimleri okuduğunda çok sevindim. Hepsi birbirinden değerli insanlar. Osman Çetinkaya başkanıma da yönetimine de ayrı ayrı başarılar diliyorum” diye konuştu.
AK Parti Kahta İlçe Başkanı Osman Çetinkaya ise, DEMBİR-DER Genel Başkanı Mehmet Metiner’in yapmış olduğu ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarından başarılar diledi.
Parti binasındaki programın ardından Metiner, beraberindeki heyet ile birlikte kurum ziyaretleri gerçekleştirdi.
Haber: Şevket Bozkurt