1. HABERLER

  2. YEREL HABER
  3. Vali Varol, vatandaşların sorunlarını dinliyor
Vali Varol, vatandaşların sorunlarını dinliyor

Vali Varol, vatandaşların sorunlarını dinliyor

Adıyaman Valisi Osman Varol, vatandaşlarla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla her hafta Salı günleri düzenlediği Halk Günü’nde toplumun her kesiminden vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyor..

A+A-

 

Vatandaşlarımızı valilik makamında ağırlayarak ihtiyaç, talep ve sorunlarını tek tek dinleyen Adıyaman Valisi Osman Varol, kendisine iletilen talep ve sorunları ilgili ve kurumlara ileterek gerekli çalışmaların bir an önce başlatılması talimatını verdi.
Çözüm ve sonuç odaklı gerçekleştirilen halk günü buluşmasında insanlarımızın hayatına, duygu ve düşüncelerine dokunmaya çalışan Vali Osman Varol, “Amacımız, insanımızı tek tek dinleyerek, sorun ve taleplerine çözümler üretmek, devletimizin ilgisine, şefkatine ihtiyacı olan her vatandaşımızın derdine derman olabilmektir. İlin yöneticileri olarak sahadaki tüm çalışmalarımızda devletimizin sıcaklığını vatandaşlarımıza daima yansıtıyor, iletilen talepleri elimizden geldiğince çözüme kavuşturmayı planlıyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız hiçbir zaman kendini yalnız hissetmesin devletimizin şefkat eli her daim kendilerine uzanacaktır” dedi.
Haber: Şevket Bozkurt