1. HABERLER

  2. EĞİTİM
  3. Tosun, okul ziyaretlerine devam ediyor
Tosun, okul ziyaretlerine devam ediyor

Tosun, okul ziyaretlerine devam ediyor

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, eğitim öğretim çalışmalarını yerinde incelemek amacıyla öğretmenlerin ve öğrencilerin ihtiyaç ve varsa sorunlarını tespit edip çözüme kavuşturmak kapsamında okul ziyaretlerine devam ediyor..

A+A-

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, eğitim öğretim çalışmalarını yerinde incelemek amacıyla öğretmenlerin ve öğrencilerin ihtiyaç ve varsa sorunlarını tespit edip çözüme kavuşturmak kapsamında devam ettiği okul ziyaretlerinde Şehit Mehmet Kılınç İlkokulu ve bünyesinde eğitim öğretime devam eden Cumhuriyet İlkokulu’nu ziyaret etti.

Okul idarecilerinden yapılan eğitim çalışmaları, okulun fiziki koşulları, öğrenci başarıları, okul öncesi öğrencilerine verilen ücretsiz yemek hizmeti ve eğitim ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.
Sınıfta öğrencilerle bir araya gelerek ders içi etkinliklerine eşlik eden Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, öğrencilerden gelen soruları cevapladı.
Program sonrası okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya gelen Ali Tosun, 2023 - 2024 eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle yapılan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alması için gösterdikleri çabalardan dolayı teşekkür etti.