1. HABERLER

  2. EĞİTİM
  3. Halk Eğitim Merkezi yıl sonu sergisi düzenledi
Halk Eğitim Merkezi yıl sonu sergisi düzenledi

Halk Eğitim Merkezi yıl sonu sergisi düzenledi

Kahta Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün düzenlediği Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri çerçevesinde, kursiyerlerin yıl boyunca hazırladığı eserler sergilendi..

A+A-

 

Kahta Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen yıl sonu sergisine Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli, Şube Müdürleri Mehmet Bayram, Mehmet İnce, Mehmet Turan ve Sinan Demir ile kurum amirleri ve STK temsilcileri katıldı.
Kahta Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fahri Doğan, açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli'ya yıl boyunca düzenlenen kurslar hakkında bilgi verdi.
Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli ve protokol üyeleri, sergilenen ürünleri gezerek el emeği göz nuru ile yapılmış eserleri yakından inceledi. 
Katılımcılar, kursiyerlerin yıl boyunca emek vererek hazırladıkları bu ürünleri büyük beğeni ile karşıladı. Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli, sergide ve kurslarda emeği geçen herkese teşekkür ederek, serginin hayırlı olmasını diledi.
Başli, hayat boyu öğrenmenin önemine değinerek, “Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen sergimizde, kursiyerlerimizin yıl boyunca büyük emek harcayarak hazırladıkları eserleri görmekten büyük mutluluk duyduk. Bu tür etkinlikler, hem kursiyerlerimizin yeteneklerini sergilemeleri hem de toplumla kaynaşmaları açısından son derece önemli. Kursiyerlerimizi ve emeği geçen tüm eğitmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Sergimizin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
Haber: Şevket Bozkurt