1. HABERLER

  2. SİYASET
  3. Adıyaman heyetinden Bakan Uraloğlu’na ziyaret
Adıyaman heyetinden Bakan Uraloğlu’na ziyaret

Adıyaman heyetinden Bakan Uraloğlu’na ziyaret

AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. İshak Şan ve beraberindeki heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret etti..

A+A-

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. İshak Şan’a ziyarette Kahta Kaymakamı Selami Korkutata, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Osman Çetinkaya eşlik etti.

Adıyaman il merkezinin yanı sıra ilçelerinde sorunlarını çözümü konusunda Ankara’da büyük çaba sarf ettiklerini dile getiren AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. İshak Şan, “Kahta Kaymakamımız ve Kahta AK Parti İlçe Başkanımız ile birlikte bugün Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdulkadir Uraloğlu ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Kahta-Siverek, Kahta-Sincik, Gerger ve Kahta OSB yollarının yapımı gibi Kahta’mızın ulaşım ihtiyaçlarını hızlandırma ve projelerimizi ilerletme konusunda önemli istişarelerde bulunduk. Sayın bakanımız söz konusu Adıyaman olduğunda milletvekili arkadaşlarımızla birlikte kendisine ne ilettiysek elinden geleni yaptı. Ziyaretimiz esnasında kendisine iletmiş olduğumuz bölgedeki ulaşım yolları içinde ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade etti. Sayın bakanımıza ilimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, depremden en çok etkilenen Adıyaman’a ve Adıyaman halkına bir kez daha geçmiş olsun dileklerini ileterek, Adıyaman’la ilgili her konuda her zaman ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Haber: Şevket Bozkurt